inzahlungnahme

 

Pirkimas atiduodant senąjį automobilį

 

Jeigu nusprendėte įsigyti „Das WeltAuto” automobilį, Jūsų pasirinktas „Das WeltAuto” partneris mielai išnagrinės ir pateiks Jums atitinkamą pasiūlymą dėl seno Jūsų automobilio išpirkimo. O jeigu ateityje norėsite geros būklės savo „Das WeltAuto” automobilį pakeisti į kitą ar naują automobilį, galėsime pakalbėti apie atitinkamą finansavimą.

 

 

test_drive

 

Bandomasis važiavimas

 

Naudoti automobiliai, gavę „Das WeltAuto” kokybės sertifikatą, atrodo ir veikia visiškai kaip nauji. Tuo galite patys įsitikinti, susitarę dėl bandomojo „Das WeltAuto” važiavimo pas pasirinktą prekybos atstovą. Garantuojame kokybę ir neribotą važiavimo džiaugsmą.

 

technical_quality_check

 

Techninė patikra

 

Kol automobilis patenka į prekybą, Volkswagen serviso centras „Das WeltAuto” programos rėmuose atlieka detalų automobilio kokybės patikrinimą. Tikrinama tiek bendra techninė būklė, tiek automobilio funkcijos bei sistemos. Pažeistos dalys nedelsiant keičiamos naujomis atsarginėmis dalimis, kurios atitinka Volkswagen kokybės standartus. Patikrinimą patvirtina autorizuotas serviso konsultantas kokybės sertifikate, kuris pridedamas prie kiekvieno „Das WeltAuto” automobilio.

 

prof_cosmetic_reconditioning

 

 

 

 

Profesionalus paruošimas pardavimui

 

Kruopštus techninės būklės patikrinimas yra tik pusė reikalo. Jeigu mūsų parduodamiems automobiliams reikėjo kokių nors pataisymų, galite būti įsitikinę, kad jie buvo atlikti profesionaliai. Mes norime, kad iš karto patirtumėte išskirtinį važiavimo potyrį.

 

used_car_warranty

 

Naudoto automobilio garantija

 

Pasirinkę „Das WeltAuto” automobilį, gaunate pačią geriausią apsaugą – pradedant bendru automobilio kokybės patikrinimu prieš jam patenkant į prekybą ir baigiant įvairiausių tipų garantijomis, saugančiomis nuo nemalonių staigmenų. Tačiau atsiradus anksčiau nepastebėtam gedimui ar defektui, nuo finansinių nuostolių Jus saugos naudotų automobilių 12 mėnesių garantija.

 

 

finance_options

 

Finansavimo pasirinkimai

 

Įsigyti „Das WeltAuto” automobilį yra visiškai paprasta. Patrauklios lizingo sąlygos ir finansiniai pasiūlymai su nedidelėmis mėnesio įmokomis ir lanksčiais pasiūlymais pasibaigus sutarties terminui – apie visa tai Jus mielai informuos Jūsų pasirinktas Volkswagen „Das WeltAuto” partneris.

 

         

 

Automobilio istorija*

 

Mes žinome viską apie kiekvieną „Das WeltAuto” automobilį. Mes mielai perduosime Jums šią informaciją – garantuotą ridą ir remonto darbų istoriją.

* Taikoma Volkswagen automobiliams

 

 

right_of_exchange

 

Keitimo teisė

 

Jeigu dėl kokių nors priežasčių nesate patenkintas savo pasirinkimu ir nesate nuvažiavę daugiau nei 1000 km po pirkimo sutarties pasirašymo, per 10 darbo dienas galite sugrįžti pas savo Volkswagen „Das WeltAuto” partnerį ir pakeisti išsirinktą automobilį į kitą lygiavertį ar geresnį „Das WeltAuto” automobilį.

 

ersatzwagen

 

Mobilumo garantija

 

Jeigu „Das WeltAuto” automobilį paliekate techninei priežiūrai mūsų serviso centre, Jums automobilio techninės priežiūros laikotarpiui už nedidelį mokestį bus pasiūlytas pakaitinis automobilis.